studnie kablowe romold

ZGODNIE Z DUCHEM CZASU I PATRZĄC W PRZYSZŁOŚĆ

Użycie tworzywa w produkcji studni kablowych to doskonała alternatywa dla tradycyjnych studni betonowych. Tworzywo charakteryzuje się trwałością, absolutną szczelnością i efektywnością kosztów. Studnie mogą być wyposażone w przykrycia obciązalne do klasy D. Studnie kablowe z PE i PP mają w szczególności zastosowanie przy budowie sieci elektrycznych i światłowodowych, w sieciach ciepłowniczych, w systemach miejskiego oświetlenia, sygnalizacji i telekomunikacji. Ich konstrukcja i lekkość pozwalają na szybki i bezpieczny montaż, proste przyłączenie rur, prostą integrację przewodów i, jeżeli jest to konieczne, wykonanie w wersji absolutnie szczelnej.

Polietylen i polipropylen to materiały przyjazne dla środowiska, które spełniają wymogi aktualnie obowiązujących standardów i optymalnie podporządkowywują się procesom obróbki. Polietylen i Polipropylen są odporne w długim okresie czasu na działanie substancji chemicznych, obciążeń mechanicznych i zadrapań. ROMOLD w swojej produkcji używa tylko 100% nowych materiałów.

 

Studnie kablowe ROMOLD to szereg typowych rozwiązań, ale wszelkie rozwiązania indywidualne nie stanowią problemu. Na zapytanie stworzymy produkt zgodnie ze specyfiką klienta.