ROMOLD – twój partner w innowacyjnej budowie kanalizacji

skorzystaj z wiedzy i doświadczeń lidera rynku

ROMOLD jest liderem na rynku europejskim w produkcji studni kanalizacyjnych i studni kablowych z tworzyw sztucznych. Studnie z tworzywa są stosowane w systemach wody ściekowej, w zakresie odprowadzania wody, zaopatrzenia w wodę, kanalizacji drogowej, kanalizacji ciśnieniowej oraz telekomunikacji.

Gdy w roku 1992 firma ROMOLD wprowadziła na rynek pierwsze wykonane przemysłowo studzienki z tworzyw sztucznych, było to małą rewolucją, bo dotychczasowy stan techniki był tak utrwalony w głowach ludzi niczym związany beton. Jednak praktyczne korzyści były tak ogromne, że innowacyjny produkt rozpoczął swoją drogę do sukcesu. Dziś firma ROMOLD jest liderem na rynku europejskim w branży studzienek z tworzyw sztucznych.

W ROMOLD wszystko kręci się wokół studni. Firma jest jedynym producentem, który specjalizuje się wyłącznie w segmencie studni z tworzyw sztucznych, a to wszystko dzięki wiedzy specjalistów. Produkty i usługi ROMOLD są innowacyjne w najdrobniejszym detalu. Zapraszamy wszystkich do korzystania z przyszłościowych rozwiązań w zakresie budowy studni!

Dzięki dużej palecie produktów i możliwości produkcji nawet najmniejszej serii na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie życzenia naszych klientów. Nasza oferta zawiera ponad 1000 produktów standardowych, które dostarczamy w możliwe krótkim czasie i które nadają się do prawie wszystkich zastosowań. Dzięki dodatkowym modyfikacjom dopasujemy na miejscu standardowe produkty do indywidualnych oczekiwań, np. wspawując dodatkowe kanały w kinetach. Produkty ROMOLD mają najwyższą jakość, zapewnia ją stała kontrola własna i obca. Produkty posiadają certyfikat jakości EN ISO 9001 - w ten sposób dajemy naszym odbiorcom pewność, że otrzymają najlepszy produkt.

Skorzystaj z naszych rozwiązań!

Nasza centrala w Surheim
ROMOLD na świecie

Począwszy od doradztwa poprzez projektowanie aż do montażu angażujemy się w pełni w każdy projekt. Na miejscu lub w naszej centrali możemy zorganizować seminaria dla biur projektowych lub urzędów.

 

Centralny magazyn ROMOLD.